Одеський припортовий подасть на Саакашвілі до суду

Перегляди: 730

«Одеський припортовий завод» буде подавати позов до суду про захист ділової репутації через начебто неправдиву інформацію з боку губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі

Про це повідомила прес-служба Одеського припортового заводу.

Як заявляють представники ОПЗ, висловлювання Саакашвілі паплюжать підприємство не тільки в Україні, але і за кордоном, і вже призвели до збитків у мільйони гривень.

«Всі звинувачення Саакашвілі проти ОПЗ — це політико-економічні ігри, спрямовані на зниження привабливості підприємства для великих західних інвесторів і зниження його реальної вартості напередодні приватизації», — сказав перший заступник директора ОПЗ Микола Щуриков.

За його словами, Саакашвілі вирішив продати ОПЗ російським олігархам.

«Одеський губернатор відлякує західних інвесторів і відкриває шлях для покупки заводу російським капіталом через підставні структури. У ЗМІ вже повідомлялося про таємну зустріч представників російського олігарха Вексельберга (Дмитра Мазепина) з паном Саакашвілі щодо ОПЗ», — додав Щуриков.

Нагадаємо, що раніше, Саакашвілі оцінив втрати українського бюджету від дії корупційних схем у 5 млрд доларів і звинуватив прем'єр-міністра Арсенія Яценюка у відповідальності за це.

За словами Саакашвілі, через «схеми» Мартиненка з ОПЗ, ОГХК, Енергоатомом і СхідГЗК, бюджет недоотримав 700 млн доларів.

Також, згідно із заявою заступника генпрокурора і прокурора Одеської області Давида Сакварелідзе, Генпрокуратура підозрює Яценюка в причетності до розкрадання прибутку Одеського припортового заводу за корупційною схемою на суму 90 млн долларів в рік.

Джерело: Економічна правда

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code