Оприлюднено повідомлення про підозру Яценюку

Перегляди: 713

Нардеп від БПП Сергій Каплін оприлюднив на своїй сторінці у Facebook копію підозри ГПУ екс-прем’єру Арсенію Яценюку

«Це повідомлення про вчинення Яценюком злочину лежить „під сукном“ у Генпрокуратурі. Ми вимагаємо дати хід цьому документу. Його підготовці передувала річна робота слідчих ГПУ, які довели, що Яценюк пограбував український народ. В Генпрокуратурі знаходиться 4 кримінальних провадження щодо корупції Яценюка», – заявив Каплін.

При цьому він наголосив, що підозра стосується підготовки до привласнення чужого майна в особливо великих розмірах – так, 15 квітня 2014 року на засіданні уряду Яценюк підписав незаконне рішення Кабміну про затвердження балансу газу України на 2015 рік, в результаті чого «дешевий український газ закачали у сховища, а дорогий продали громадянам».

«Газ народу» за високою ціною продали олігархам, додатково отримавши відкати. У результаті: 1) бюджет пограбовано на 30 млд.грн; 2) людей ошукано на мільярди; 3) в кишеню спруту Яценюка потрапили неймовірні кошти – за ці ресурси купуються банди для рейдерства, купуються ЗМІ аби обливати брудом чесних політиків і молоді партії", – підкреслив нардеп.

Источник: Антикор
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code