Оприлюднено захмарну зарплату іноземного глави "Укрнафти

Перегляди: 604

Новий глава «Укрнафти» британець Марк Роллінз отримуватиме гарантовану зарплату 500 тисяч доларів, або близько 11,5 мільйонів гривень

Про це пише директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн, посилаючись на власні джерела.

За його словами, згідно з трудовим контрактом, Роллінз отримуватиме винагороду в розмірі 2% від прибутку «Укрнафти» за рік. Наприклад, минулого року він заробив би премію в розмірі більше 24 мільйони гривень. Також британець нібито намагається зафіксувати мінімальний бонус у розмірі 2 мільйони доларів на рік і з гарантованою виплатою у валюті.

Пан Роллінз хоче гарантувати собі виплату п'яти- або трирічного бонусу у випадку дострокового розірвання договору, — повідомляє джерело, знайоме з деталями переговорів.

Крім того, компанія покриє своєму керівникові витрати на проживання в розмірі близько 60 тисяч доларів на рік, а також страховку Роллінзу та членам його сім'ї.

«Але наведені яскраві грошові параметри — це не найцікавіше. Справа в тому, що за такі гроші британський фахівець... відмовляється гарантувати виплати боргів по податках та дивідендах. Іншими словами, не береться виконати основні завдання, які ставила перед собою держава, міняючи менеджмент найбільшої нафтовидобувної компанії країни», — зазначає Куюн.

Нагадаємо, акціонери «Укрнафти» обрали главою компанії британця Марка Роллінза 22 липня.

Джерело: 24tv.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code