Оточення директора метрополітену підозрюють у привласненні 5 мільйонів на ремонті метро

Перегляди: 117

Слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Харківській області підозрює ТОВ «Старсен» у отриманні коштів за ремонтні роботи, які не були виконані. Про це написав «Харківський антикорупційний центр» з посиланням наухвалу Київського райсуду Харкова від 9 листопада

thumbnail-tw-20180927183531-5612

Мова йде про майже 5 млн грн. за послуги з ремонту станції «Історичний музей» пересаджувального вузла №1 (сходовий марш зі сторони станції «Метро Конституції»), поточного ремонту технічного поверху адміністративно-побутового корпусу електродепо «Салтівське» та капремонту покрівлі 1-го корпусу бази відпочинку «Дубовий гай».

Згідно з податковою звітністю «Старсен», на підприємстві у 2015 р. були оформлені 5 працівників, які допитані та з показів яких стало відомо, що останні «Старсен» не знають і на цьому підприємстві не працювали. Також в своїх показаннях вони зазначили, що працювали на КП «Харківський метрополітен», в депо «Салтівське» (орієнтовно до одного місяця у 2015 р.).

Разом з тим, допитані працівники повідомили, що не виконували роботи по ремонту станції «Історичний музей» пересаджувального вузла №1, ремонту технічного поверху адміністративно-побутового корпусу електродепо «Салтівське» та ремонту покрівлі 1-го корпусу «Дубового гаю».

Власником та керівником ТОВ «Старсен» є Анжела Вітохіна. До 2016 р. власником фірми був Іван Кравцов, на якого директор КП «Харківський метрополітен» Вячеслав Стаматін переписав в 2011 р. приватно-виробничу фірму «Ника».

Ще раніше, в 2012 році, засновником та власником фірми був Олександр Стаматін, син Вячеслава Стаматіна та заступниці Харківського міського голови Марини Стаматіної.

«Старсен отримав десятки підрядів від метрополітену на десятки мільйонів гривень, в тому числі і на реконструкцію електродепо «Салтівське».

У органа досудового розслідування є інформація, що ТОВ «Старсен» було створене з метою прикриття незаконної діяльності щодо привласнення коштів отриманих від КП «Харківський метрополітен» за нібито проведені будівельні роботи, які в дійсності не відбувались.

Слідчими встановлено, що засновник ТОВ «Старсен», Олександр Стаматін, в співучасті зі службовими особами КП «Харківський метрополітен» привласнив державні кошти, отримані від метрополітену, які в дійсності не виконувались працівниками ТОВ «Старсен».

Суд відмовив слідчому у наданні дозволу на тимчасовий доступ до оригіналів документів (а також виїмку документів), що знаходяться у володінні КП «Харківський метрополітен», які стосуються проведення фінансово-господарських операцій з «Старсен» за період з січня 2014 по жовтень 2018 р.

Источник Наші гроші

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code