Парасюк пояснив, звідки у нього військовий джип

Перегляди: 890

Парасюка звинуватили у привласненні джипа для АТО

Повідомляється, що машина проходить тест-драйв, після якого буде передана батальйонам.

Броньований джип Ford був подарований українським добровольчим батальйонам Віталієм Гошовським з Канади. Про це у своєму Facebook заявив народний депутат Володимир Парасюк.

«Оскільки всі добровольчі батальйони були виведені з передової, ми хотіли передати авто якійсь із частин ЗСУ. Однак Віталій був категорично проти через факти розкрадання канадської гуманітарної допомоги... Тому ми прийняли рішення передати автомобіль бійцям-добровольцям, які неофіційно воюють на передовій, що ми власне і зробили», — написав він.

При цьому нардеп наголосив, що наразі машина належить добровольцям, які на ній повернулися додому на ротацію і разом з Парасюком поїхали на блокаду Криму.

«На цьому авто вони також і повернуться назад в зону АТО», — додав нардеп.

Також нардеп опублікував відео звернення Віталія Гошовського з Канади, який за словами Парасюка і купив джип для добровольців.

«Машину я купив за свої гроші ... на кошти Парасюка вона була броньована ... вона проходить тест-драйв. Після тест-драйву вона піде в добровольчі батальйони … жодних волонтерів немає, це все дезінформація, яку поширюють наші вороги... Машина після тест-драйву піде до наших добровольчих батальйонів», — заявив Гошовський на відео.

Як повідомлялося, навколо броньованого джипа, на якому народний депутат Володимир Парасюк приїхав оглядати місце блокади Криму, виник скандал. Зокрема, користувач Facebook Олександр Деркач повідомив, що автомобіль, переданий військовим з Канади, повинен був бути у добровольців, але чомусь опинився у депутата.

Джерело: Кореспондент

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code