Партнер екс-замгубернатора відремонтує апеляційний суд вже за 32 мільйони

Перегляди: 477

Апеляційний суд Миколаївської області 30 серпня за результатами тендеру замовив ПрАТ «Будівельна Компанія «Житлопромбуд-8» реконструкцію будівель по вул. 68 Десантників, 2 для розміщення суду за 32,48 млн грн

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року мають виконати будівельні та оздоблювальні роботи, обладнати санвузли для людей з обмеженими можливостями, придбати і змонтувати технологічне обладнання та меблі, влаштувати інженерні мережі, освітлення, вентиляцію, кондиціонування та кабельну мережу, встановити ліфти. Також благоустроять та озеленять територію, влаштують тротуари, огорожу, пандус і так далі.

Миколаїв, вул. 68 Десантників, 2 суд Миколаїв, вул. 68 Десантників, 2 суд_

Нагадаємо, у жовтні 2013 року фірмі замовили ремонт цієї будівлі за 8,76 млн грн. Проте у липні цього року договір розірвали, оплативши лише 2,19 млн грн.

Нині єдиним конкурентом було ТОВ «Житлорембуд-Ніка».

Катвалюк Стерпул Полімайстер«БК «Житлопромбуд-8» належить Григорiю Стерпулу (81%), Олександру Стерпулу (10%), а також Олені Авдєєвій (8%).

Григорій Стерпул відомий як бізнес-партнер президента регіональної Торгово-промислової палати Миколаївської області Ігоря Катвалюка, який раніше був заступником голови Миколаївської облдержадміністрації.

Катвалюк і Стерпул ще у 2006 році заснували ТОВ «Полімайстер». Однак у інтерв’ю місцевим ЗМІ вони заявляють, що не є бізнес-партнерами.

Усього з 2008 року «Житлопромбуд-8» виграв тендерів на 183,71 млн грн.

Миколаївська «Житлорембуд-Ніка» не вперше конкурує з нинішнім переможцем. Засновником фірми є Олександр Федірчик, а підписантом – Ірина Федірчик. За даними місцевих ЗМІ, їхня дочка Наталія Федірчик та її чоловік Віталій Кравченко є прокурорами.

Із 2008 року фірма-конкурент отримала держпідрядів на 19,34 млн грн. – переважно в управління капітального будівництва Миколаївської ОДА.

Джерело: Наші гроші

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code