Парубій розповів, коли насправді запрацює Антикорупційне бюро

Перегляди: 642

Анонсований на 1 жовтня запуск антикорупційного бюро відтягується

Про це на брифінгу розповів народний депутат, віце-спікер Верховної Ради України Андрій Парубій, передає Gazeta.ua.

«По Закону, із 1 жовтня має почати роботу (Антикорупційне бюро — ред.). Але ми розуміємо, що вона з 1 жовтня не почнеться. Нас часто критикують за те, що реформи не ідуть так швидко, як би хотілося. Але повірте, швидко можна зробити квазі-модель: перевести частину прокурорів в Антикорупційне і оголосити, що відбулася реформа...

Коли ми хочемо зробити нове явище, альтернативне, таке як нова поліція, це потребує дуже клопіткої і часто тривалої праці. І тут не може нічого зробити ні Парламент, ні громадські діячі. Це має бути загальносуспільне бажання, як було на Майдані, як було в АТО. У нас мають бути нові батальйони антикорупційні, нові волонтери антикорупційні. У нас повинен бути антикорупційний фронт, у якому повинні об'єднатися громадські діячі, журналісти, політики, але найголовніше — усе українське суспільство. І ми виробимо такий механізм», — сказав Парубій.

Він наголосив, що робота над антикорупційним бюро йде не надто швидко, але у правильному напрямку і закликав громадян об'єднуватися.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code