Печерський суд заарештував Білоцерківський шинний завод «Росава»

Перегляди: 591

Печерський районний суд Києва заарештував нерухоме майно чотирьох підприємств, афілійованих з бізнесменом, депутатом Верховної Ради Костянтином Жеваго, який наразі є позафракційним

a80ed62273659dec133451ad195ed00e

Про це повідомляє «Моя Київщина» з посиланням на 24tv.

Мова йде про виробника великовантажних автомобілів компанії «АвтоКрАЗ» (Кременчук, Полтавська область), виробника шин компанії «Росава» (Біла Церква, Київська область), а також Токмацький ковальсько-штампувальний завод (Запорізька область) і Стахановський вагонобудівний завод (Луганська область).

Відзначається, що арешт на нерухоме майно цих підприємств було накладено в рамках розслідування Генпрокуратурою фінансової угоди посадових осіб банку «Фінанси і Кредит», які за допомогою нерезидентів України, в тому числі офшорної компанії Nasterno Commercial Limited (кінцевим бенефіціарним власником є колишній помічник Жеваго Олександр Демченко), незаконно вивели активи банку на суму понад 1 млрд грн.

Слідство також встановило факт попередньої змови з іншими особами та укладення договору поруки з банком Meinl Bank AG (Австрія). У грудні суд заарештував майно колишнього заступника голови правління банку Ігоря Копертєхіна по цій же справі. У січні суд продовжив арешт Демченко у справі про виведення активів банку «Фінанси та Кредит» до 20 лютого.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code