Пілоти з Білої Церкви стали абсолютними чемпіонами світу з вищого пілотажу

Перегляди: 102

17 липня, національна збірна по літаковому спорту виборола «золото» на Чемпіонаті світу з вищого пілотажу, а чемпіоном світу зі спортивної авіації став пілот Ігор Чернов

1b

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на прес-службу Білоцерківського вантажного авіаційного комплексу

Три високопрофесійні пілоти Ігор Чернов, Тимур Фаткулін та Дмитро Погребицький представляли Національну Збірну на цих змаганнях. Усі вони є членами білоцерківського аероклубу «Пілот».

Останні кілька місяців тривала активна підготовка Національної збірної України по вищому пілотажу до міжнародних змагань на аеродромі «Біла Церква». Пілоти самовіддано та наполегливо відпрацьовували кожен елемент під керівництвом досвідчених тренерів, майстрів спорту по аеробатиці Тамари Довгаленко, Галини Супруненко та Валерія Наливайко, аби гідно представити нашу країну на Чемпіонаті світу з літакового спорту.

Чемпіонат світу з літакового спорту WIAC2019 (2ND FAI WORLD INTERMEDIATE AEROBATIC CHAMPIONSHIP) проходив із 7 по 13 липня 2019 року в місті Бржецлав (Чехія). За найпрестижніший кубок боролись 26 спортсменів із 6 країн світу — Чехія, Великобританія, Австрія, Угорщина, Польща та Україна.

Наші спортсмени виборювали першість у чехів та британців, які відповідно здобули срібні та бронзові нагороди.

Ігор Чернов став абсолютним Чемпіоном світу зі спортивної авіації за програмою «Інтермедіа», показавши найкращий результат у трьох вправах. Ще в одній номінації кращим став Тимур Фаткулін.

Дмитро Погребицький на своїй сторінці у Facebook подякував усім, хто мав відношення до цієї перемоги, у тому числі головному тренеру збірної Валерія Наливайко.

«Ось і збулася моя мрія. Я став чемпіоном світу з літакового спорту. Наша збірна команда завоювала всі перші місця у всіх вправах. Приємно було слухати тільки український гімн», — написав Д. Погребицький.

За словами директора аероклубу «Пілот» Костянтина Брички, ця перемога є знаковою для нашої країни.

«Раніше на чемпіонатах Європи та світу по літаковому спорту наша Збірна посідала треті та четверті місця. Ми завжди гідно представляємо Україну й пишаємось, що в нас є ще такі відчайдухи пілоти, які живуть спортивною авіацією. Якщо Ігор Чернов неодноразово був призером міжнародних авіазмагань, то Дмитро Погребинський та Тимур Фаткулін — вперше брали участь в подібних змаганнях такого рівня. Уявіть, вони відразу стали Чемпіонами світу, чим не можемо не пишатись», — зазначив Костянтин Петрович.

На його думку, підтримка спортивної авіації на рівні країни та зокрема міста Білої Церкви, де тренується Національна збірна України, має бути більш якісною: «На жаль, сьогодні триває активна робота по обмеженню та забороні використання спортивної авіації в районі аеродрому „Біла Церква“. Забудовники приаеродромної території постійно скаржаться і наполягають на припиненні польотів нашої авіації, ставлячи в пріоритет власний бізнес, ніж розвиток спорту в Україні та популяризацію авіації в Білоцерківському регіоні».

Источник mykyivregion

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code