Після пом’якшення прокуратурою статті суд оштрафував на 15 тисяч начальника виконавчої служби за хабар у 30 тисяч за закриття проваджень

Перегляди: 161

Богородчанський райсуд Івано-Франківської області призначив 15,3 тис грн. штрафу начальнику Богородчанського райвідділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Юрію Сурмачевському, який отримав хабар. Про це повідомляє «Курс» з посиланням на вирок суду від 11 жовтня

Holzhammer des Richters

Сурмачевського затримали у липні за отримання 30 тис грн.

Правоохоронці відкрили провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України – одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі.

Однак до суду прокуратура передала провадження за значно м’якшою статтею, за ч. 2 ст. 369-2 КК  України – зловживання впливом.

Як йдеться у вироку суду, до Сурмачевського звернувся чоловік, щоб отримати консультацію з приводу закриття виконавчих проваджень щодо накладення на нього штрафів за порушення адміністративного законодавства.

Сурмачевський за 30 тис грн. обіцяв закрити провадження та не звертатися в суд з поданням про тимчасове обмеження виїзду за межі України, оскільки на заявника неодноразово накладалися адміністративні стягнення, в тому числі і за порушення митного законодавства. Начальник Богородчанського райвідділу державної виконавчої служби запевнив, що вплине на державних виконавців відділу, у яких на виконанні знаходилися виконавчі провадження.

26 липня посадовець отримав першу частину хабара у розмірі 10 тис грн. у своєму авто в Івано-Франківську, а 29 липня другу – 20 тис грн. – у своєму кабінеті, де і був затриманий.

Суд визнав Сурмачевського винним у зловживанні впливом та призначив покарання у вигляді штрафу 15,3 тис грн.

Суд не заборонив Сурмачевському обіймати посади, тож чиновник може продовжити працювати начальником Богородчанського районного відділу державної виконавчої служби.

Источник nashigroshi

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code