Поліція підозрює, що «СЕТАМ» змовився з виконавчою службою, провівши торги з продажу автосалону у Львові за 11 мільйонів

Перегляди: 213

Слідчі Личаківського відділення поліції ГУНП у Львівській області встановили, що посадовці ДП «СЕТАМ» змовилися з виконавчою службою, провівши торги з продажу нежитлових приміщень по вулиці Липинського, 36 у Львові. Про це свідчить ухвала Личаківського районного суду Львова від 9 серпня 2018 року

ссанг-йонг-у-львові

Йдеться про приміщення будівлі «Е» (1-2) площею 650 кв.м, де раніше був розміщений автосалон.

За матеріалами кримінального провадження  №12018140040001996, у жовтні 2014 року ТОВ «Альтер-топ» позичило у фізособи понад 13 млн грн. Тоді ж пов’язана з «Альтер-топом» фірма ТзОВ «Інвест+» заставила вказані приміщення фізособі в іпотеку.

У 2016 році Шевченківський районний суд Львова дозволив продати нерухомість з аукціону, звернувши стягнення на предмет іпотеки за договором іпотеки. У жовтні 2016 року виконавці управління ДВС у Львівській області відкрили виконавче провадження,  в якому боржником є ТОВ «Інвест+», а стягувачем виступив Еміль Винницький.

26 липня 2018 року «СЕТАМ» провів аукціон з продажу приміщень на Липинського, поставивши стартову ціну 11 млн грн. І хоч торги не відбулися, бо не надійшло жодної цінової пропозиції, але через тиждень після цієї спроби продати автосалон, 3 серпня, поліція внесла до Єдиного реєстру досудових рішень кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 364 ККУ («Зловживання владою або службовим становищем»). Правоохоронці стверджують, що виконавча служба мала підстави для зупинення виконавчого провадження і, відповідно, зупинення реалізації арештованого майна, «про що виносились відповідні постанови, в кінцевому, постанови про зупинення виконавчого провадження скасовувались начальником відділу ДВС». Які саме підстави мали виконавці для зупинення провадження, не уточнюється.

Згідно даних реєстру виконавчих проваджень, провадження по ТзОВ «Інвест+» відкривав відділ примусового виконання рішень управління ДВС у Львівській області. Очолює цей відділ Роман Онишкевич.

Луцьким ТзОВ «Інвест+» володіють Сергій Гончарук, Наталія Гузюк, Євгеній Зданович та Володимир Мостенець.

ТОВ «Альтер-топ» зараз зареєстроване в Києві і має єдиного власника – Володимира Назаренка, але раніше, за даними Youcontrol компанією володіли, зокрема, Олександр Гузюк, Сергій та Юлія Мостенці.

Источник Наші гроші

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code