Поліція розслідує парковочну схему розкрадання коштів «іноземним інвестором» на чолі з приятелем комунальника

Перегляди: 113

Поліція та прокуратура підозрює службовців Дніпровської міськради, КП «Міськавтопарк» Дніпровської міськради та ТОВ «Паркт Сервіс Группе» у привласненні коштів на автопарковках Дніпра. Про це написав Олег Бероєв у «БюроUA»з посиланням на ухвалу Індустріального райсуду Дніпра

630_360_1474953418-6041 (1)

За даними слідчих, службові особи міської ради, комунального та приватного підприємств за попередньою змовою запровадили протиправну схему, згідно з якою «Паркт Сервіс Группе» збирає кошти за паркування транспортних засобів та не перераховує їх до бюджету Дніпровської міської ради. У подальшому гроші розподіляються між членами групи та привласнюються.

У листопаді минулого року в суд надійшло клопотання прокурора про тимчасовий доступ до документів ГУ Державної казначейської служби України в Дніпропетровській області про рух коштів по рахунку ТОВ «Паркт Сервіс Группе». Суд клопотання задовольнив. Суд також надав доступ до інформації з банківських рахунків приватної фірми.

Як писало «БюроUA», «Паркт Сервіс Группе» почала працювати на міських парковках з березня 2017 року. Цю фірму завели на паркувальний ринок Дніпра під виглядом серйозного іноземного інвестора. Водночас, з іноземного у «Паркт Сервіс Группе» виявився лише засновник – кіпрська компанія «Кефлірот лімітед», яка зареєстрована за місцем масової реєстрації юросіб в Нікосії.

З самого початку «Паркт Сервіс Группе» було зареєстроване в Дніпрі на площі Героїв Майдану, 1. Там же знаходиться і профільне КП «Міськавтопарк». Крім того, фірма зареєструвалася за однією адресою з комунальниками ще до офіційної перемоги в парковочному тендері.

Керівником «серйозного інвестора» став приятель екс-керівника КП «Міськавтопарк» Сергія Писаренка Сергій Кириченко. Разом з Писаренком Кириченко балотувався в депутати Індустріальної райради від Блоку Петра Порошенка. Писаренко пройшов, Кириченко – ні.

Вигравши свої перші зі 150 парковки, фірма «Паркт Сервіс Группе» незаконно, без відповідного рішення виконкому міськради, збільшила вартість послуг паркування з 5 до 7 грн. за годину. В подальшому парковочний тариф підвищувався.

Видання також нагадало, що обіцяне обладнання – паркомати – оператор встановив лише через кілька місяців після початку роботи. Тобто фірма, яку позиціонували як інвестора, спочатку заробила гроші на обладнання, і тільки потім закупила і встановила його.

Источник nashigroshi

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code