Поліція відзвітувала за підсумками проведення комплексного відпрацювання

Перегляди: 391

За даними працівників білоцерківської поліції у ході проведення комплексного відпрацювання було зареєстровано 363 кримінальні правопорушення.

Новини Білої Церкви: Національна поліція провела комплексні відпрацювання та території Білої Церкви

Поліцейські розкрили 123 злочини, з них: дев’ятнадцять крадіжок, три грабежи та одне незаконне заволодіння автотранспортом, решта злочинів стосуються привласнень та підроблення документів.

Злочини скоєні та зареєстровані ще перед початком відпрацювання також були розкриті. Так білоцерківські поліцейські розкрили двадцять вісім крадіжок, вісім випадків з нанесенням легких тілесних ушкоджень, шахрайство, незаконний обіг зброї, заволодіння автотранспортом, незаконний обіг наркотичних засобів та випадки хабарництва.

Одна зникла безвісті особа та три злочинці, які переховувалися від слідства були розшукані співробітниками поліції. Тридцять кримінальних проваджень за незаконним обігом наркотиків було відпрацьовано, під час обшуку вилучено 380 г наркотичних речовин.

Білоцерківські поліцейські за весь період комплексного відпрацювання склали 743 адміністративних протоколів. Найчастіше вони стосувались порушення правил дорожнього руху, керування автотранспортом в алкогольному сп’янінні.

Всі працівники білоцерківської поліції показали високий рівень загальної професійної підготовки. Своєю роботою вони зменшили зменшили криміногенну ситуацію в місті.

Рівень довіри населення до поліції значно підвищиться якщо працівники поліції надалі будуть працювати на результат, захищатимуть свою країну та пересічних громадян.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code