Поліція вже майже рік розслідує привласнення коштів на спортарені в Вишневому, у якої впав дах

Перегляди: 146

Слідчі Національної поліції з січня 2018 року розслідують привласнення державних коштів на будівництві спортивної арени Вишнівської загальноосвітньої школи № 4 по вул. Машинобудівників, 3 у м. Вишневе (спорткомплекс «Favorite Fit»). Про це свідчить ухвала Києво-Святошинського райсуду Києва від 31 жовтня

provalenyy-dakh

20 січні слідче управління Києво-Святошинського відділу ГУ Нацполіції у Київській області розпочало розслідування кримінального провадження за заявою нардепа Мустафи Найєма про те, що посадові особи відділу освіти Києво-Святошинської РДА за попередньою змовою з посадовими особами ТОВ «Антарес групп» привласнили грошові кошти в особливо великих розмірах, необхідних для будівництва спортивної арени Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 по вул. Машинобудівників, 3.

У лютому суд надав слідчим дозвіл на тимчасовий доступ до договору та усіх додатків, який відділ Києво-Святошинської РДА уклав із ТОВ «Антарес групп» 7 вересня 2017 року на суму 17,53 млн грн.

Надалі влітку суд надав слідчим доступ до документів, які підтверджують виконання робіт і показують їх вартість, зокрема, первинну кошторисну документацію, акти обстежень, документи підтвердження закупівлі матеріалів і сертифікати якості використаних будівельних матеріалів, договір на здійснення технічного нагляду і т.д.

Крім того, влітку була призначена судова будівельно-технічна експертиза, яка станом на кінець жовтня вона ще не була проведена.

Нагадаємо, 1 грудня у спорткомплексі «Favorite Fit» по вул. Машинобудівників, 3 у м. Вишневому обвалився під тиском снігу провалився дах.

Загалом «Антарес групп» отримав за будівництво спортарени 18,03 млн грн – 17,53 млн грн по основному договору і ще 0,5 млн грн по додатковій угоді. Як повідомляв УНІАН, цей об’єкт будували під патронатом голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової. Керівником проекту з будівництва арени Олександр Папанов та директор Міжнародної громадської організації «Street Fight» та благодійного фонду «Військове братерство» Олександр Котирло. У повідомленні Котирла було названо «автором проекту» (наразі повідомлення видалено з сайту, але збереглось у кеші Google).

Дахом у спорткомплексі зробили безкаркасну арку,  яку з турецького металу робила одеська фірма ТОВ «Південьмонтажбуд» Олександра Здота і Олександра Пірамуда.

Засновниками київського «Антарес групп» є кияни Володимир і Віталій Литвинюки та Катерина Пржемиська з Ірпіня. Окрім підряду на спорткомплекс, ця фірма також у 2017 році виграла у мерії  Вишневого тендер на облаштування альтанки з бюветом у сквері «Небесної сотні» вартістю 1,39 млн грн. Також «Антарес групп» отримав низку будівельних підрядів від різних установ Болградського району Одеської області на суму 15,53 млн грн.

Источник Наші гроші

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code