Політика Порошенка привела до деградації силових структур – екс-глава СБУ

Перегляди: 306

В державі пройшла партійна приватизація силового блоку

Працівники силових структур України практично втратили професіоналізм, доказом чого стало вбивство екс-депутата Державної думи Дениса Вороненкова у центрі Києва.

Про це повідомив екс-глава Служби безпеки України Ігор Смешко в ексклюзивному коментарі «Гордон».

За його словами, працівники силового блоку практично втратили професіоналізм.

«Я завжди говорив і буду повторювати, що по професіоналізму українських силових структур, спецслужб і розвідки завдано серйозного удару. В результаті він почав зникати. У нас відбулася партійна приватизація силового блоку держави. Політичних призначенців було не обмежено в повноваженнях. У підсумку, як у феодальній державі, вони стали підтягувати відданих їм людей, сприяти просуванню кар'єри тим, хто симпатизує певній політичній силі», – заявив Смешко.

На думку Смешка, силові структури не мають достатнього рівня контролю.

«У нас немає постійного контролю над якістю роботи співробітників силових структур, наприклад, з боку опозиції. Тобто щоб у політичної сили, яка перебуває при владі, не було можливості використовувати силові структури у власних інтересах. Те, що відбувається в країні – це системна криза державного управління, фактично вирок кадровій політиці, яку проводить політична сила, яка перебуває при владі. Це вирок компетентності в управлінні силовим блоком держави», – пояснив Смешко.

Раніше повідомлялося, що до президента України Петра Порошенка підготували звернення з проханням відсторонити на час розслідування балаклійської пожежі керівника Генерального штабу України Віктора Муженка.

Источник ua1

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code