Полторак: На одного військового в Україні витрачають $6,7 тисяч на рік

Перегляди: 458

У минулому році на армію було виділено з держбюджету 49 млрд гривень

В рік на одного військового в Україні витрачають 6 700 тис. доларів. Про це розповів міністр оборони України Степан Полторак під час ефіру «24 каналу».

«У нас, якщо порахувати бюджет минулого року, було передбачено 55 мільярдів, а було виділено 49 мільярдів гривень. Ця сума становить 6 тисяч 700 доларів на одного військового», – сказав Полторак.

За його словами, за ці гроші треба одягнути військового, забезпечити його зброєю і соціальними гарантіями. Полторак додав, що все одно можливості обмежені.

«На 2017 рік в бюджеті передбачено 64 мільярди гривень. Це рекордний показник для України, який становить 2,5 відсотка ВВП. Хоча планувалося 86 мільярдів. Держава дає ті кошти, які в неї є. Сказати, що цих коштів нам вистачає – це неправда. На армію багато грошей не буває. Під час війни видатки деяких країн становили від 4 до 28 відсотків ВВП, як у Ізраїлі. Ще 3,8 мільярди передбачено дофінансуванням у 2016 році. Це кошти на грошове утримання всіх, кого ми взяли на контракт», — розповів міністр оборони.

 

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code