Порошенко підписав закон про воєнний стан

Перегляди: 173

Президент Петро Порошенко підписав закон про запровадження в Україні воєнного стану

75775-1_large

Як пише «Слово і Діло», після того, як текст закону опублікують в урядових виданнях, режим воєнного стану запрацює у 10 областях.

Найвідоміші випадки запровадження воєнного стану в світі

Воєнний стан в Україні можуть запроваджувати з 28 листопада. В яких країнах його ще запроваджували, розбиралося Слово і Діло.26 листопада 2018, 18:50

Згідно з указом, воєнний стан триватиме 30 діб — до 14:00 26 грудня.

Як повідомлялося, 26 листопада Верховна Рада затвердила указ президента про введення воєнного стану в низці областей України на 30 днів. Дата введення воєнного стану не озвучувалася, але раніше зазначалося, що йдеться про введення воєнного стану з 09.00 28 листопада.

Пізніше секретар Ради національної безпеки України Олександр Турчинов повідомив, що дата початку воєнного стану у постанові, за яку проголосувала Верховна Рада, — 26 листопада 14:00.

Також у тексті указу, який затверджується законом, йдеться: «Ввести в Україні воєнний стан із 14 години 00 хвилин 26 листопада 2018 року строком на 30 діб до 14 години 00 хвилин 26 грудня 2018 року».

При цьому «цей закон набирає чинності з дня його опублікування», а публікується закон після підписів голови парламенту та президента України.

Законом визначено, що воєнний стан вводиться у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та у внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Источник slovoidilo.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code