Порошенко підписав закон, спрямований на підвищення України в рейтингу Ведення бізнесу

Перегляди: 401

Згідно із законом, зокрема, не треба буде отримувати вихідні дані та технічні умови від Державної служби з надзвичайних ситуацій

10_main_ukr

Президент Петро Порошенко підписав закон, який має сприяти підвищенню України в рейтингу Doing Business (Ведення бізнесу), а також спрощенню господарської діяльності у будівництві. Нині Україна посідає у ньому 80-те місце.

Як повідомили у прес-службі глави держави, йдеться про закон України № 2020-VIII Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності.

Коли закон набуде чинності, не треба буде отримувати вихідні дані та технічні умови від Державної служби з надзвичайних ситуацій. Це зумовлено тим, що проектувальник зобов’язаний розробити проектну документацію відповідно до державних будівельних норм та інших нормативно-правових документів, де вже враховано такі вимоги.

Також вноситься важлива зміна до статті 17 Закону України Про архітектурну діяльність. З неї виключать можливсть проходження професійної атестації громадянами, які не здобули вищої освіти за відповідним напрямом професійної атестації. Це має на меті підвищити професійний рівень виконавців робіт у будівництві, що у свою чергу підвищить якість виконуваних ними робіт.

Крім того, буде удосконалено збір даних державної статистичної звітності щодо прийнятих в експлуатацію завершених будівництвом об’єктів - функції архбудконтролю передано органам місцевого самоврядування, а зобов’язання надавати статистичні дані по цьому напрямку відсутні.

Нагадаємо, відповідний закон Верховна Рада прийняла 13 квітня 276-ма голосами народних депутатів. Він набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Кабінет міністрів протягом місяця має прийняти нормативно-правові акти, необхідні для його реалізації та привести свої нормативно-правові акти у відповідність із зазначеним документом.

Источник Новое время

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code