ПОРОШЕНКО ЗАКЛИКАВ ЯЦЕНЮКА І ШОКІНА ПІТИ У ВІДСТАВКУ

Перегляди: 558

Президент Петро Порошенко закликав прем'єр-міністра Арсенія Яценюка і генпрокурора Віктора Шокіна піти у відставку

Відповідне звернення опубліковане на сайті Порошенка.

«Сьогодні зранку я мав зустріч і грунтовну розмову з генеральним прокурором. Я звернувся до Віктора Миколайовича з пропозицією, щоб він написав заяву про відставку», — повідомив він.

Порошенко відзначив досягнення Шокіна у впровадженні важливих реформ, однак констатував, що ГПУ «не змогла заручитися довірою суспільства».

«І саме тому на порядку денному стоїть питання про відставку генпрокурора», – пояснив він.

Також він вважає, що «з такими ж самими мірками слід підходити і до уряду».

«Кабінет міністрів зробив чимало для порятунку країни, стабілізації економічної ситуації і старту реформ. Але суспільство явно  вирішило, що помилок більше, ніж досягнень, і відмовило міністрам в довірі», – заявив Порошенко.

Президент вважає, що наразі можна говорили не про часткове, а лише про повне перезавантаження уряду.

"Поки що у прем'єр-міністра зберігається можливість обрати, в який спосіб краще дати простір для реалізації цього запиту. Тотальне переформатування Кабінету Міністрів має відбуватися на основі чинної коаліції  у складі «Солідарності», «Народного фронту», «Самопомочі» та «Батьківщини», – вважає він.

«Особливо апелюю до „Народного фронту“ та його лідерів, з якими пліч-о-пліч пройдено важкий шлях; яких вважав, вважаю і далі вважатиму своїми однодумцями і політичними партнерами», — додав Порошенко.

За його словами, призначення в новий уряд мають відбуватися за участі та підтримки всіх фракцій коаліції «на технократичній реформаторській основі».

Також він висловився проти можливих дочасних виборів Ради і запевнив, що скористається своїм правом розпустити парламент «лише в крайньому випадку, якого ми просто не маємо права допустити».

Українська правда

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code