Порошенку ні з чим йти на другий термін

Перегляди: 490

Петро Порошенко не має вагомих аргументів, які б дозволили перемогти йому на президентских виборах і піти на другий термін. Попри великі зусилля у війні з Путіним, оточення Порошенка і він сам викликають в українців роздратування, адже вони збагачуються на пересічних громадянах. Таку думку навів політолог Тарас Загородній, підмітивши, що президенту просто ні з чим йти на наступні вибори

Політолог зазначив, що Порошенко отримав свого прем'єра, тому «скидати» всі провини на нього в президента, як, приміром, в Кучми, вже не вийде.

«У нас на виборах завжди перемагає опозиція. Єдиний Кучма правив двічі. Але тоді він грамотно скидав вину на парламент. А зараз усюди призначені люди Порошенка, тому й звинувачують його. У політиці є неписане правило: не брати на себе більше публічності, ніж можеш здужати. Порошенко потрапляє в ту ж пастку, в яку зайшов Янукович. Хоча він – найрозумніший президент за час незалежності, гарний дипломат», — зауважив політолог.

На думку Загороднього, у Порошенка не вийде постійно обманювати українців. «Він слідкує за репутацією – його піарники грамотно на все реагують. Але неможливо безкінечно обдурювати людей. Українці бачать, що з корупцією ніхто не бореться. За їхній рахунок люди у владі вирішують свої питання. Передумов для економічного зростання не має.З чим він ітиме на другий термін?» — повідомив Загородній.

Нагадаємо, ранше повідомлялось, що Порошенко погодиться на зменшення тарифів, якщо ситуація в парламентів дійде до точки кипіння.

Джерело: Знай

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code