Поштова контрабанда – кому на руку нові правила та скільки тепер платитимуть за посилки

Перегляди: 347

Українцям потрібно тепер рахувати посилки. Автори закону переконують: обмеження ввели для того, щоб під виглядом звичайних посилок, підприємці не робили бізнес. Не переправляли товари, не сплачуючи податки

shutterstock_273952574

Але, як не рахуй, додаткові податки і мито все одно ляжуть на плечі пересічних українців. Продавці просто сховають їх у вартість товарів.

Без додаткової плати можна буде отримати лише 3 посилки. А якщо замовити одразу 4? Хто і як це вирішуватиме, досі невідомо.

Новий закон обурив поштовиків. Вони навіть звернулися до президента накласти на нього вето. Що це означає для покупців? Якщо нема системи, просто посилки можуть встати на кордоні.

До того ж, до сих пір не зрозуміло, хто і як визначатиме справжню вартість відправлень. Адже українці зазвичай її занижують.

В Укрпошті запевняють: більшість посилок, що надходить в Україну, коштує лише кілька доларів. Тож, не виключено, держава більше витратить на роботу митників, ніж заробить на податках.

Мільйони маленьких відправлень, буде необхідно перевірити, яка в них справжня вартість – чи це 5 доларів, чи це 6 доларів. Єдиний, хто може виграти від нового закону, великі торгівельні мережі.  Інтернет-магазини – для них серйозні конкуренти.

Новий закон, по суті, мав би зупинити контрабанду поштою. Але фахівці цієї сфери кажуть: справжня контрабанда йде не через посилки.

Нові правила означають: у магазинах та на ринках може зменшитись кількість імпортних товарів. А їх ціна – зрости.

До слова, Факти писали, що і за скільки купують українці в інтернеті.

Источник Факты

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code