Правоохоронці не виключають умисний підпал авто з хімікатами

Перегляди: 184

Автомобіль, що потрапив в аварію в селі Збаржівка Погребищенського району Вінницької області та спричинив забруднення водойм, могли умисно підпалити. Про це УНН повідомили у правоохоронних органах

c2a581ee4dc0a2a6eb08f0dc70d0bab21608f02b

Автомобіль не мав ні номерних знаків, ні VIN-коду. Після перекидання автомобіль загорівся. Припускається, що ті, хто був в автомобілі, зумисно підпалили його аби приховати сліди злочину, адже отрутохімікати були викрадені з сільськогосподарських підприємств.

Раніше УНН повідомляв перелік тих хімікатів, що потрапили у водойми.

Так з ємностей, які перевозив автомобіль, витекли фунгіциди «Колосаль» (в об’ємі 110 л.), «Біципс Гарант», «Вензер», «Майстер-Пауер» (180 л.), «Піктор», «Тілмор» (110 л.), «Тарпал»; гербіциди: «Пріма», «Тарга Супер», «Тітус» (порошок).

Частина хімікатів залишилась неушкодженою.

За інформацією Білоцерківської РДА Київської області, в результаті ДТП на території Вінницької області 1 тонна інсектициду потрапила до притоки річки Рось.

Через вилив інсектициду в річку Рось збереться техногенна комісія, яка буде визначати наступні дії.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом потрапляння отрутохімікатів у водойму. Також буде розслідуватися крадіжка цих речових з сільгосппідприємств.

Источник УНН

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code