ПРЕТЕНЗІЇ ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» ДО ОСББ «ГАЛАКТИКА» НЕОБГРУНТОВАНІ

Перегляди: 592

12 липня 2017 року колегія суддів Судової палати у господарських справах Верховного Суду України розглянули заяву ТОВ «Білоцерківвода» про перегляд Верховним судом постанови Вищого господарського суду України від 18 травня 2017 року у справі за позовом ТОВ «Білоцерківвода» до ОСББ «Галактика» про визнання укладеним договору. Колегія суддів вирішила, що заява концесіонера є необгрунтованою. Таким чином, ТОВ «Білоцерківвода» відмовлено у допуску до справи

0c84ab19d43307514d9470b51a44e5d3_L

Нагадаємо, два білоцерківських ОСББ «Галактика» та ОСББ «Академіка Кримського, 10» не хочуть укладати договори про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення з ТОВ «Білоцерківвода», тому що вважають, що не є споживачем послуг, які надаються ТОВ "«Білоцерківвода». ОСББ вважать, що послуги водопостачання та каналізації надаються безпосередньо власникам квартир на підставі прямих договорів, а тому немає сенсу ще й ОСББ, як юридичній особі, укладати окремий договір. ТОВ «Білоцерківвода» так не вважає, апелюючи до того, що ОСББ використовує воду для миття під'їздів тощо.

Тому ОСББ та концесіонер судяться. 18 травня 2017 року Вищий господарський суд України виніс рішення, яким підтримав сторону ОСББ «Галактика» у судовому спорі. Водночас 2 червня 2017 року Господарський суд Київської області виніс рішення, яке є повністю протилежним до рішення Вищого господарського суду, ставши на сторону позивача ТОВ «Білоцерківвода». Після чого, ТОВ «Білоцерківвода» переможно заявило на своєму сайті, що ОСББ "Галактика" може лишитися без води. Проте, як виявилося, колегія суддів Судової палати не згодна з таким трактуванням законодавчої бази з боку концесіонера. Нижче подаємо рішення колегії суддів. 

voda 1

voda 2

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code