При передачі неправомірної вигоди затримали головного державного виконавця управління юстиції

Перегляди: 419

Працівники прокуратури Білої Церкви та працівники поліції спільно з оперативниками затримали по «гарячим слідам» головного державного виконавця Білоцерківського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Київській області при отриманні неправомірної вигоді в 2800 грн. Таке грошове винагородження посадовець вимагала за підписання постанови щодо закриття кримінального впровадження і зняття арешту з 1⁄4 майна. Жінка була затримана у власному кабінеті прямо під час передачі грошей. На сьогоднішній день правоохоронцями проводяться необхідні слідчі дії та планується повідомити затриману про підозру

Новини Білої Церкви: При передачі неправомірної вигоди затримали головного державного виконавця управління юстиції

Білоцерківська прокуратура відкрила за цими даними кримінальне провадження передбачене ч.3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Затриманій жінці загрожує позбавлення права обіймати певні державні посади, або займатися певною діяльністю строком до 3 років та позбавлення волі строком від 5 до 10 років з конфіскацією всього майна.

Надалі буде тривати досудове слідство.

ИсточникБЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code