ПРИДБАТИ ВАКЦИНУ ВІД ГРИПУ МОЖНА ЛИШЕ В ОДНІЙ АПТЕЦІ БІЛОЇ ЦЕРКВИ

Перегляди: 334

На сайті Білоцерківської міської ради з'явилася інформація про стан захворюваності на грип та ГРВІ у Білій Церкві та де можна купити вакцину від грипу

ceea1c7fab940e109aadfc32733906a2_L

Так, управління охорони здоров'я БМР повідомляє, що ситуація із захворюванністю на грип та ГРВІ станом на 17.11.2017 року є стабільною та контрольованою. Щоправда, кількість хворих не зазначається. Також управління радить, як не захворіти. Зокрема, рекомендує уникати скупчень людей, зменшити вірогідність контактів із хворими людьми, уникати обіймів, поцілунків і рукостискань. Регулярно провітрювати приміщення, в якому ви перебуваєте і робити вологе прибирання. Часто мити руки.

«Вакцинація – найбільш ефективний засіб захисту проти грипу. За інформацією Міністерства охорони здоров’я України з метою профілактики захворювання на грип в епідсезоні 2017- 2018 років можуть використовуватися вакцини, які мають державну реєстрацію та пройшли лабораторний контроль якості. Придбати такі  вакцини можна тільки за  рецептом лікаря в аптеці ПП «Фармед» за адресою: м. Біла Церква вул. Семашка, 9», — йдеться у повідомленні.

Аптека ПП «Фармед» належить Колісниченко Анні Володимирівні, місце проживання якої зареєстровано у Харківській області. Раніше аптека належала нинішньому депутату від «Самопомочі» Олександру Руссу. А до цього це був приватний бізнес сина головного лікаря МЛ №2.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code