Прийнята Концепція розміщення зовнішньої реклами в Білій Церкві

Перегляди: 344

Під час засідання двадцять восьмої сесії Білоцерківської міської ради була затверджена Концепція розміщення зовнішньої реклами в нашому місті. Основна мета концепції це збереження архітектурної цілісності зон загального користування, які знаходяться у комунальній власності міста

Новини Білої Церкви: Прийнята Концепція розміщення зовнішньої реклами в Білій Церкві

Учасники рекламного ринку разом з представниками міської ради працювали над розробкою концепції з урахуванням свого досвіду роботи в об’єднанні візуальних комунікацій з навколишнім архітектурно-історичним середовищем. Реклама повинна гармонічно вписуватися в облік міста та зберігати привабливість і унікальний історичний вигляд Білої Церкви.

Згідно з документом, рекламні засоби повинні бути узгоджені з власниками будинків, територій та споруд на яких вони розміщуються. Також повинні бути враховані типологічні елементи місцевого середовища, історичні, культурні та архітектурні чинники. Реклама розміщується тільки з додержанням всіх правил благоустрою територій населених пунктів.

Розміщення реклами суворо заборонено на опорах, елементах контактної мережі, обладнанні зовнішнього освітлення міста.

Згідно концепції, рекламний засіб має розміщуватись на каркасі та містити дані про розповсюджувача зовнішньої реклами.

Всі власники рекламних засобів повинні дотримуватись єдиних правил Комплексної схеми розміщення реклами в місті Біла Церква.

Сподіваємось, що і в нашому місті почнуть розміщувати рекламу з урахуванням архітектурної цілісності міста. Вирішення цього питання збільшить туристичну привабливість Білої Церкви і створить практичну користь, адже однією з причин ДТП часто є безладно розміщена і яскрава зовнішня реклама.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code