Пристрасті за ЦНАПом: Скільки Миколаєву коштуватиме будівля нічного клубу

Перегляди: 459
Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич має намір торгуватися з продавцем будівлі клубу «Дев'ятка», яку планують перетворити на Центр надання адміністративних послуг
Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Після того, як виконавчий комітет схвалив рішення стосовно виділення суми у розмірі 12,5 мільйонів гривень на купівлю цієї будівлі, питання набуло широкого розголосу і навіть стало причиною скандалу.

На сторінці у «Фейсбуці» миколаївський журналіст, голова Центру аналітичних досліджень Андрій Сенченко повідомив, що ціна приміщення колишнього нічного клубу «Дев'ятка», на викуп якого мер Сєнкевич пропонує виділити бюджетні кошти, виявилася нижче на 4,1 мільйони гривень і складає всього 8,4 млн.

Страсті за ЦНАПом: Скільки ж коштує будівля нічного клубу
Страсті за ЦНАПом: Скільки ж коштує будівля нічного клубу

Така новина сколихнула громадськість міста. На адресу міської виконавчої влади почав лунати осуд з боку жителів та «Опозиційного блоку». У соціальній мережі пост Сенченка назбирав десятки коментарів. Люди засумнівались у доцільності купівлі такого приміщення, деякі навіть пропонували побудувати будівлю з нуля: «Все, немає мені прощення, за словами мера, саме через мене у Миколаєві не буде ЦНАПу. Ні, мер нічого не говорив про те, що я збрехав по всій ситуації. Він також не говорив про те, що я збрехав. Просто я завадив одному з „договорняків“ його — мера з кимось. Звичайно, він не намагався пояснити, куди діваються 4 мільйони бюджетних грошей — він просто заявив, що все пропало — „Оппоблок“ відмовився від домовленостей. Згоден, напевно, це трагедія для мера Сєнкевича — тепер ламається гра з купівлі будівлі набагато дорожче ринкової вартості…», — написав Сенченко.

Варто зазначити, що міський голова довго не втручався у «фейсбучну» перепалку і тримав інтригу. Проте сьогодні мер все ж офіційно озвучив свою позицію. Сєнкевич зазначає, що вартість будівлі клубу була визначена у розмірі 350 тисяч доларів США і така ціна була озвучена продавцем: «Вартість може змінюватися у гривневому еквіваленті через нестабільний курс гривні. У сумі 12,5 млн грн, виділення якої погодив виконком міської ради на придбання будівлі для ЦНАП, 10 млн грн заплановані на придбання нерухомості, інші кошти виділені для оплати податкових зборів і оперативного приведення будівлі до ладу. Там протікає покрівля і є зауваження до системи опалення. Коли кошти будуть виділені, будемо торгуватися з продавцем, щоб максимально заощадити гроші громади», — підсумував мер.

Страсті за ЦНАПом: Скільки ж коштує будівля нічного клубу

Нагадаємо, що  у Миколаєві Центр адмінпослуг хочуть переселити у нічний клуб.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code