Приватбанк продаватиме активи через ProZorro.Продажі

Перегляди: 850

ПАТ «Приватбанк» та ГО «Transparency International Україна» підписали  договір про використання Електронної торгової системи ProZorro.Продажі

Про це повідомляє прес-служба ProZorro.

«ProZorro.Продажі вже працюють над продажем непрофільних активів Укрнафти, Укртранснафти, Нафтогазу, Енергоатому, Укренерго, Укргазвидобування. До проекту приєднався і Нацбанк», — зазначив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

«За ці півроку ProZorro.Продажі продали  заставлене майно НБУ на 304,7 млн грн. Це у 200 разів перевищує показник реалізації аналогічних активів за половину 2016 року — хороший доказ ефективності системи. Тепер використовувати всі її переваги зможе і Приватбанк», — додав він.

Нагадаємо, 18 липня в системі «ProZorro.Продажі» в ході аукціону було продано лот за рекордною ціною — 243,675 мільйона гривень.

Електронна торгова система «ProZorro.Продажі» — спільний проект Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Источник Экономическая правда

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code