ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВНУТРІШНЬОПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ЖИТЛОМ В БІЛІЙ ЦЕРКВІ

Перегляди: 396

24 квітня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року №280 «Питання забезпечення житлом внутрішньопереміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України»

7e0feeb0584723e7cfbf97a16fb58574_L

Даною постановою створено правові механізми для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни III групи відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 або учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19 і 20  частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Першочерговими умовами для забезпечення житлом таких осіб є потреба у поліпшенні житлових умов і перебування на обліку за місцем проживання відповідно до Житлового кодексу Української РСР на квартирному обліку та на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.

Забезпечення житлом здійснюється шляхом виплати грошової компенсації для самостійного придбання особами житла як у прийнятих в експлуатацію житлових будинках на первинному або вторинному ринку, так і шляхом інвестування в об’єкти житлового будівництва відповідно до Законів України «Про інвестиційну діяльність» і «Про кооперацію»  в будь-якому населеному пункті на території України.

Особам, які перебувають на квартирному обліку в м. Біла Церква і мають право на отримання грошової компенсації, необхідно особисто подати заяву про її призначення до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 2, к. 305. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 5-22-71.

Управління соціального захисту населення 

Білоцерківської міської ради

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code