Продукція з зони відчуження вже на зовнішніх ринках

Перегляди: 1 643

На сьогоднішній день  чимало експортерів розгорнули безперешкодну активну діяльність на Одеській митніці

Воно начебто і добре, але, як кажуть в сім’ї не без виродків!

Яскравим прикладом діяльності, що паплюжить усю добру справу є діяльність підприємств: ТОВ "Югінвест Групп " (код – 39157454, що знаходиться за адресою 65481, Одеська обл., м. Южне, вул. Шевченко, буд. 5, кв. 121, керівник Долголов Кирило Петрович) та ТОВ «АГРО ГРІН ЛТД» (код – 40158330, що знаходиться за адресою 68000, Одеська обл., м. Іллічівськ, вул. ПРАЦІ, буд. 8, офіс 35, керівник Шашков Олександр Євгенович).

Данні підприємства експортували до країн ЄС та інших країн небезпечно заражену продукцію рослинного походженя, котра фактично походить із зони відчуження (Чорнобильської зони).  Загальна кількість вивезеного закордон товару більш ніж 2 730 тонн (128 відправок в середньому по 21-23 тонні).

Зрозуміло і відомо, що вивезення за межі України потенційно небезпечної та зараженої радіонуклідами продукції категорично забороняється, але її наявність і вирогідність заробити спокушає.

А зараз, в часи державної системної нестабільності і з посиленням фінансової кризи, нажаль, хто як може так і заробляє!

Поки чиновники з органів державної влади та митниці разом з такимі собі комерсантам, заробляють, ми, як держава, дескредитуємо себе перед країнами Європейського союзу, до котрого Україна так намагається потрапити, і наближаємося до вірогідності втрати солоденької можливості безперешкодної праці на зовнішніх ринках!

Слід зазначити, що у зазначених суб’єктів досить гарні покровителі (нам стало відомо, що один з тих, хто керує даними фірмами, це закоренілий бандит і контрабандист Володимир Чупрун), оскільки у завданні фінансової шкоди інтересам країни вони не обмежуються вищезазначеним. Заниження ваги, перешкоджання діяльності іншим суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності — про це та інше, вже повідомляли у відповідні органи потерпілі і експортери волоських горіхів, з яких намагалися стягнути 10 тис долларів хабаря, але результати розгляду звернень не відомі, бо роглядати їх ніхто не збирається.

Тому питання до Уряду та інших органів державної влади, може вже досить заплющувати очі та сприяти контрабанді, бо через вашу жадібність країна ризикує втратити добрі відносини з закордонними країнами і відкриті двері для зовнішньоекономічної діяльності. Нідерланди вже від нас відхрещуються, хто далі?

Джерело: Еліта країни

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code