ПРОЕКТИ ПАМ'ЯТНИКА ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ЖУРІ НЕ СПОДОБАЛИСЯ

Перегляди: 272

Цей проект київських скульпторів отримав друге місце

2cdbed97a3252cdb5d2744be0d0f852f_L

Жоден проект реконструкції площі зі спорудженням пам'ятника з метою вшанування загиблих Героїв Небесної Сотні та загиблих борців за волю і незалежність України в АТО не сподобався журі настільки, щоб отримати перше місце.

Оголошуючи протокол засідання журі конкурсу 23 лютого, в.п.начальника управління містобудування та архітектури  Петро Захарченко зазначив, що журі вирішило не присуджувати І місце у конкурсі та оголосити другий тур, а також  дозволити  учасникам, які не брали участь у конкурсі або були не допущені до другого туру, поза конкурсом, надати свої пропозиції для ознайомлення журі.

За результатами підрахунку голосів,  II місце присуджено — проекту   271217 (автори – проектна організація «Квіра» (м.Київ).

III  місце   здобув  проект — 070707 (авторський колектив  архітектурної майстерні «АММІ»: Жихарев Роман Андрійович, Міщенко Валерій В’ячеславович, Жихарева Катерина В’ячеславівна, Міщенко В’ячеслав Валерійович – архітектори, Дробот Костянтин – скульптор).

Заохочувальні нагороди присуджено проектам:

— 111333 (автори –  архітектор Олександр Ярема, скульптор Володимир Гончарук (м. Львів);

— 618523 (автори – приватне підприємство фірма «БРАМА-АБФ» (архітектори Юрій Бабич та Вероніка Федяніна, скульптор Максим Василенко);

— 222101 (автори -  Василь Омеляненко та  Євген Омеляненко).

Оголошення про проведення ІІ туру конкурсу буде здійснено після розробки управлінням містобудування та архітектури відповідної програми та умов.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code