ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МОЛОДІ У БІЛІЙ ЦЕРКВІ

Перегляди: 122

Програма Дня молоді у Білій Церкві

Програма святкування Дня молоді у Білій Церкві

площа     Т. Г.  Шевченка

15.00-16.00 — Поетична хвиля від МГО «Молода просвіта»

16.00-17.30 - Фестиваль юні «Музичні  джакузі»

17.30 -18.00 - Молодіжний танцювальний  батл

18.00-22.00 — Dj'sbattle: битва року« Дівчата  dj's  проти  хлопців  dj's»: DjGavronsky, Мс Сергей Будовой, Dj Ladymause, Dj Mary K

19.30-20.00 — Бармен-шоу

Торгова    площа

Зона активного відпочинку

15.00-20.00 - Фестиваль  середньовічної культури «Дорога до Юр’єва» (МГО «Рольовий рух « Сузірׄя єдності»), Змагання та майстер-класипо флорболу  команди  ONE WAY

16.00-20.00 — Фестиваль «Молодь за здоровий  спосіб життя» (ГО «Streetworkout»)

  • Гра Лазертаг. Туристичні випробування в школі виживання
  • Гра арчерітаг, пейнтбол, тир
  • Презентація  квест-кімнати від клубу альтернативного дозвілля «Догори
  • дригом»
  • Майстер  клас  за участю вихованців футбольної школи для дошкільнят «Arsikclub»
  • Йогопосиденьки
  • Майстер  клас з плетіння мандали (МГО «Рух об’єднаної молоді»)
  • Навчальна сесія зі східного танцю від школи «Хабібі»

Виставкова територія

16.00 -22.00 — ФотоСУШКА на тему «Студентське життя»

Фотовиставка  «Біла Церква  очима молодих»

Містечко енергоефективних  технологій

Дитяче містечко

14.00-20.00 — Ігротека з настільних інтелектуальних  ігор

16.00-20.00 — Розваги для малюків, Артмайстер-класи, Територія  малюнку від ГО «Самопоміч», розваги від ТОВ «Білоцерківвода»

16.00-21.30 — Авіа та судно модельна виставка

18.00-21.300 — Авіа та автомодельний ФЕСТ

Handmade містечко

14.00-22.00 — Ярмарка-продаж  рукодільних виробів

Лаунж зона

16.00-22.00 - Кава-фест, фуд-корт

Сцена      

16.00-16.30 — Майстер класи із середньовічних танців від МГО «Рольовий рух «Сузіря єдності»

16.30-18.30 — Літній кубок  молодіжних гумористичних команд (ГО «Молодіжна Народна Ліга Гумору)

18.30-19.00 — Виступи  кращих вокалістів міста та переможниці «Україна має  талант Діти-2»  Вероніки Морської

19.00-19.30 — Привітання міського голови Г. Дикого з Днем Молоді, нагородження  переможців VIII міського фотоконкурсу «Біла Церква очима молодих»

19.30-21.45 — Вечірній сет: виступи гуртів «А2», Gooma, «За край», «ShamRocks»

21.45-22.00 - Вогняне шоу

22.00 -24.00 — Художнє освітлення пам’ятки архітектури БРУМ  та прилеглої території (ГО Білоцерківський корпус добровольців)

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code