Прокуратура підозрює військових та пов’язані фірми у розкраданнях на ремонті казарм за 110 мільйонів

Перегляди: 320

Прокурора військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону розслідує закупівлі військовою частиною в/ч Т0310 (м. Дніпро) будівельних робіт та ремонту казарм у пов’язаних між собою фірм ТОВ «Афінацентр» та ТОВ «Дніпроснабгруп» на загальну суму 106,84 млн грн. Про це свідчать ухвали Індустріального райсуду Дніпра від 26 лютого

222584 (2)

Так, слідчі встановили, що в/ч Т0310 та «Афінацентр» уклали 13 договорів щодо оздоблювальних робіт, улаштування внутрішніх мереж, виконання загально-будівельних робіт на загальну суму 58,79 млн грн. Наразі фірмі «Афінацентр» перераховано понад 44,00 млн грн.

Також між в/ч Т0310 та «Дніпроснабгруп» укладено 24 угоди про капітальний ремонт казарм на загальну суму 48,05 млн грн. Цій фірмі перераховано понад 14,00 млн грн.

Слідчі встановили, що «Афінацентр» та «Дніпроснабгруп» є взаємопов`язаними фірмами, які у змові з посадовими особами в/ч Т0310 створили штучну конкуренцію при проведенні публічних закупівель з розподілом кількості укладених договорів.

Правоохоронці також з’ясували, що фірми «Афінацентр» та «Дніпроснабгруп» виконують одна у одної субпідрядні роботи по договорам з військовою частиною. ТОВ «Дніпроснабгруп» було перераховано на рахунки ТОВ «Афінацентр» понад 24,00 млн грн. В свою чергу, «Афінацентр» перерахувало понад 12,00 млн грн.

За даними поліції, роботи виконувались не в повному обсязі, з неякісних матеріалів, із завищенням вартості робіт, шляхом внесення недостовірних відомостей до актів КБ-3, КБ-2в.

Правоохоронці звернулися до суду з клопотанням надати їм доступ до документів щодо згаданих робіт, які знаходяться в «Афінацентр», «Дніпроснабгруп» та в/ч Т0310. Суд відмовився задовольнити клопотання.

ТОВ «Афінацентр» з м. Кам’янське належить Івану Зигалу, директор Олександр Фесенко.

ТОВ «Дніпроснабгруп» теж з м. Кам’янське. Воно записане на Антона Момента та Євгена Герасименка, який у 2014—2016 рр. був директором ТОВ «Афінацентр»

Згідно з даними «Прозорро», майже всі замовлення від військової частини фірми отримали у 2019 році.

Источник

nashigroshi

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code