Прокуратура виявила незаконне привласнення земельної ділянки на Білоцерківщині

Перегляди: 326

Прокуратура Київської області виявила незаконне привласнення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею майже 12 га у Білоцерківському районі

8e2966

Як повідомляє прес-служба Прокуратури Київської області, нещодавно було оскаржено незаконне рішення господарського суду Київської області, яким безпідставно визнали за приватним підприємством право власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для обслуговування господарських будівель площею майже 12 га, яка знаходиться у Білоцерківському районі.

Наразі відповідне рішення суду було скасовано Вищим господарським судом України. Суд погодився із доводами прокуратури, що набуття права власності на спірну земельну ділянку відбулось з порушенням вимог Земельного та Цивільного кодексів України без з’ясування підстав правомірності володіння попереднім власником нежитловими будівлями та без встановлення правового статусу земельної ділянки, на якій вони розміщені.

Справу повернули в господарський суд Київської області на новий судовий розгляд під час якого мають надати юридичну оцінку наявності підстав для визнання права власності на землю.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code