Прокуратура зобов’язала компанію «Білоцерківвода» сплатити 300 тис грн простроченої оренди

Перегляди: 443

7 березня, у прокуратурі Київщини повідомили про стягнення з приватного підприємства до місцевого бюджету Білої Церкви несплачену орендну плату на суму понад 300 тис грн

Bilotserkvoda_FS_OUT-22

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Установлено, що в 2013 році між управлінням комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради та приватним підприємством укладено договір оренди одного з нежитловим приміщень загальною площею майже 200 м2 в місті Біла Церква.

За умовами укладеного договору орендар зобов’язувався своєчасно і в повному обсязі сплачувати орендну плату незалежно від наслідків господарської діяльності.

Однак, недобросовісне підприємство, користуючись орендованим приміщенням, орендну плату не виплачувало, чим заборгувало міській раді понад 300 тис грн.

Крім того, після спливу дії договору оренди, підприємство продовжувало використовувати вищевказане приміщення, та відмовлялося добровільно його звільняти та сплачувати оренду.

Так, в 2017 році боржника, примусово, за участі державного виконавця зобов’язано звільнити вищезазначене приміщення.

В подальшому, після фактичного звільнення з орендованого приміщення, задля уникнення сплати боргу, відповідач вніс до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань зміни до відомостей про юридичну особу, до установчих документів зміну податкової інформації та змінив керівника.

Реагуючи на виявлені порушення, Білоцерківською місцевою прокуратурою заявлено позов до суду про стягнення з приватного підприємства до місцевого бюджету міста Біла Церква боргу з орендної плати на суму понад 300 тис грн.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code