Ремонт Одеської траси до Білої Церкви завершиться через рік, — заступник міністра інфраструктури

Перегляди: 86

Вчора, 5 листопада, у Білій Церкві відбувся Регіональний форум «Київщина Інвестиційна — 2018: Конкуренція за інвестиційні ресурси»

6dbb30834ceb70a5142b765b50e03dd3 (2)

Віктор Довгань

Як повідомляє кореспондент інформаційного порталу «Моя Київщина», на заході був присутній заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, заступника голови Київської ОДА В’ячеслав Кучер та Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий.

Головною темою для обговорення стала затверджена в травні цього року Національна транспортна стратегія до 2030 року. Протягом першого періоду реалізації Стратегії, який триватиме з 2019 по 2021 роки, відбудуться обговорення стосовно пріоритетності проектів, які будуть фінансуватися державою.

Насамперед Віктор Довгань акцентував увагу на початку будівництва великої кільцевої дороги навколо Києва, сполучення Житомирської та Одеської трас. Наразі для цього вже розроблено техніко-економічне обґрунтування  а також підписано меморандум з інвестором із Франції. Також стало відомо, що завершення реконструкції траси від Києва до Білої Церкви прогнозується на кінець 2019-го року.

У свою чергу заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер впевнений, що Київщина має великий потенціал, тому багато успішних проектів буде втілено в життя.

«Пріоритетом для обласної влади є будівництво великої кільцевої дороги, яка матиме загальнодержавне значення. І що не мало важливо, це дасть поштовх для розвитку придорожньої інфраструктури, відкриє нові можливості для залучення інвесторів», — говорить Кучер.

Про важливість розвитку інфраструктури та залучення інвесторів наголосив і міський голова Геннадій Дикий. Говорячи про дороги, комунікації, аеропорти, залізниці тощо, він відмітив,  що Біла Церква стоїть на шляху вирішення цих питань.

Міський голова акцентував увагу на вже діючих програмах, а саме розроблений інвестиційний паспорт міста та інвестиційний портал, прийняту Програму підтримки малого та середнього бізнесу.

Також Геннадій Дикий відмітив важливість запуску в роботу Білоцерківського вантажного авіаційного комплексу, що дасть можливість не тільки створити понад 2 тисячі робочих місць, а й сприяти розвитку Білої Церкви.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code