Ремонт стадіону «Трудові резерви» у Білій Церкві ведеться з порушенням технологій

Перегляди: 189

Ремонтні роботи на стадіоні «Трудові резерви» в Білій Церкві, на які в цьому році з держбюджету було виділено 20 млн гривень прикували увагу місцевої спортивної громадськості

235941_1418654988391

Стадіон «Трудові резерви» у Білій Церкві

Про це повідомляє «КиевVласть» з посиланням на сюжет телеканалу KROKUS.TV, передає інформаційний портал «Моя Київщина».

Сумніви у спортсменів викликала технологія укладання поліуретанового покриття бігової доріжки, бо при роботі в таку погоду виникають «холодні шви». Місцеві спортсмени сумніваються, що стадіон пройде перевірку зимовими морозами.

Саме технологія укладання поліуретанового покриття бігової доріжки викликала сумніви у спортсменів.

«Гранична температура для укладання такого покриття 14 градусів. Якщо вона укладена зараз з порушенням температурного режиму і завод-виробник це підтвердить, то цей стадіон буде просто не сертифікований», — розповів віце-президент Федерації легкої атлетики Білій Церкві Сергій Бочаров.

За його словами, стадіон повинен пройти сертифікацію на 3-4 категорію, щоб приймати у себе змагання всеукраїнського та міжнародного рівня.

«Справа в тому, що в таку погоду виникають „холодні шви“. Візуально вони нічому не заважають, але насправді спортсмен відчуває будь-яку похибку у себе під ногами», — розповіла керівник департаменту змагань Федерації легкої атлетики України Іоланта Хропач.

З сюжету випливає, що експерти також зауважили порушення етапності ведення ремонтних робіт, а саме: обмовлялося спочатку облаштування штучного обігріву поля, проведення освітлення, а потім заміна бігових доріжок. Крім того, «легкоатлетична громадськість» помітила, що основа не готова, а вже вкладається поліуретанове покриття. Також, за словами автора сюжету, компанія-підрядник застосувала технологію Спрей Система (SP) замість нібито запланованої в проекті технології сендвіч.

«Ми використовуємо всі матеріали згідно з проектною документацією і укладаємо відповідно до рекомендації заводу-виробника. Ми не порушуємо ніяку технологію», — заявив Ігор Соломаха, директор підрядної організації, яку в сюжеті не називають.

За словами автора сюжету, місцеві спортсмени мають великі сумніви, що стадіон пройде перевірку зимовими морозами.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code