Родина столичного депутата Столара платить податки Росії

Перегляди: 525

Мати депутата Київради Вадима Столара – Яна Столар – сплачує податки до російської казни, бо має бізнес у Москві: згідно з даними відкритого реєстру юридичних осіб Російської Федерації, Яна Столар має мажоритарну частку у російській туристичній фірмі «Скай Клуб»

Вадим Столар – перший заступник голови бюджетної комісії Київради, буде балотуватись на місцевих виборах у столиці. За повідомленнями українських ЗМІ, його кандидитура також розглядалася на посаду голови виборчого штабу «Блоку Петра Порошенка» у столиці. 

Сам Вадим Столар заявив журналістам, що вперше чує про те, що його родина заробляє в Росії. В Україні Столари також мають туристичний бізнес, названий на честь його засновниці, – «Яна Лакшері Тревел».

Вадим Столар – пʼятий найбагатший депутат у столичній раді, згідно з даними, оприлюдненими у минулорічній декларації про доходи. Всі декларації на початку року були проаналізовані громадським рухом «Чесно». Тільки за 2014 рік Вадим Столар задекларував близько 9 мільйонів гривень доходу.

У столиці ім’я Столарів пов’язане з одними з найскандальніших забудов – наприклад, із «Сонячною Рів’єрою» на лівому узбережжі Дніпра, проти якої місцеві жителі безуспішно борються вже вісім років.

 

Джерело: radiosvoboda.orgshemyyyРосія

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code