Російських миротворців на Донбасі не буде

Перегляди: 306

Україна повністю виключає можливість участі Росії у миротворчій місії на Донбасі

original-e1505894633846

Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак, передає прес-служба Міноборони.

– Ми виключаємо можливість участі Росії в майбутній місії. Вірю, що місія на Донбасі можлива і за підтримки наших міжнародних друзів. Заплановане вдасться втілити в життя, – сказав він.

На зустрічі з міністром національної оборони Канади Харджітом Сейджаном також обговорювалася тема введення миротворчої місії ООН на території Донецької та Луганської областей.

– Наш головний критерій – майбутня миротворча місія ООН з мандатом діяльності повинна бути розгорнута на всій тимчасово окупованій території, принциповою вимогою є забезпечення міжнародного контролю над частиною українсько-російського державного кордону в зоні конфлікту і виведення з території України всіх незаконних збройних формувань і підрозділів РФ, а також встановлення місією контролю за станом зберігання важкого озброєння, – підкреслив Полторак.

До слова, спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер заявив, що підконтрольних Росії бойовиків не можна зробити однією зі сторін у переговорах про миротворчу місію на Донбасі.

Источник Факты

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code