РОЗПОЧАВСЯ МІСЯЧНИК ЗДАЧІ ЗБРОЇ

Перегляди: 265

Шановні мешканці м. Біла Церква та Білоцерківського району!

7f8135b0353f21e40222c95b42adffdc_L

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, спеціальних засобів, профілактики злочинів з їх використанням, з 01 квітня по 28 квітня 2018 року Білоцерківським відділом поліції ГУНП в Київській області проводяться заходи з добровільної їх здачі населенням. Білоцерківський відділ поліції роз’яснює, що у відповідності з діючим законодавством, громадяни звільняються від кримінальної відповідальності за незаконне збереження, якщо вони добровільно здали в органи внутрішніх справ зброю, боєприпаси, вибухових матеріали та засоби їх ініціювання, спецзасоби (ч. 3 ст. 263 КК України).

Доводимо до відома громадян, що згідно з п.1 ст.263 КК України «Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача, збут вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу», — карається позбавленням волі від 3 до 7 років.

Для отримання більш повної інформації, щодо порядку здачі зброї, звертайтесь до працівників дозвільної системи Білоцерківського відділу поліції ГУНП в Київській області за телефоном 5-95-41 або до чергової частини за телефоном – 102.

НЕ ЗБЕРІГАЙТЕ НЕЗАКОННОЇ ЗБРОЇ!

Адреса дозвільної системи Білоцерківського відділу поліції ГУНП в Київській області: м. Біла Церква, вул. Шолом-Алейхема, 96.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code