“Руки-то моются!”: Донецький артист розказав, навіщо Кобзону потрібен Донецьк

Перегляди: 538

Народний артист СРСР Йосип Кобзон підтримує так звані республіки “ДНР” і “ЛНР” і оспівує лідерів терористів, оскільки саме цього хоче президент його країни

Такою думкою  поділився в інтерв’ю заслужений артист України Андрій Романій, який працює в національному академічному театрі ім. Франка, а раніше працював у Донецькій муздрамі, передають Патріоти України. Передає Патріоти України.

“Йому потрібна підтримка свого президента, і наплювати – що думає Донецьк, що думає Київ”, – заявив артист. На думку Андрія Романія, Йосип Кобзон видає за принципи безпринципність. “Цілувався з Брежнєвим, цілувався з Горбачовим, Єльциним. Тепер з Путіним цілується. А коли зіткнувся з тим, що його не пропускають за кордон, він звернувся:” Будь ласка, ви ж мене тепер якось пролобіюйте”. Людина-пристосуванець. Безумовно талановитий. Але талановитих багато, а руки … Руки-то миються!”.

Масову підтримку прокремлівських “республік” московськими артистами Андрій Романій позначив терміном “кобзонщина”.

“Йосипа Давидовича я бачив ще дитиною на урядовому концерті, і зараз йому вже далеко за … І він все ще на урядових концертах. Хоча влада радикально протилежна. Тому Кобзон – це вже загальна назва. Такі люди при будь-якій владі роблять те, що вигідно владі”, – упевнений найпопулярніший артист донецької драми.

За словами Андрія Романія, йому теж пропонували брати участь в агітаційних концертах за Януковича і Ющенка, але він відмовлявся.

“У таких концертах я не брав участі. Хоча були, безперечно, пропозиції. Я людям з оточення Віктора Федоровича сказав:” Давайте збережемо дружні стосунки. Не будемо вмішувати політику “. І коли прийшов Віктор Андрійович, мені пропонували агітувати вже за Ющенка:” Ви не розумієте! На плакаті, де ви будете з Віктором Андрійовичем, буде вже написано “народний артист України”. Але я вважаю, що публічна людина повинна бути дуже обережною у висловленні своєї політичної позиції. Тому, що я можу помилятися, а за мною підуть тисячі. Відповідальність за помилку я не готовий нести”.

Крім того, Романій назвав актора Михайла Пореченкова кримінальником, а для співачки Юлії Чичеріної, яка давала концерт в окупованому Луганську, знайшов виправдання.

“Убезпечивши себе каскою “преса”, взяв кулемет і стріляв у людей, які йому не погрожували. Це просто кримінал. А ось засуджувати Чичеріну я не готовий – тому, що вона щиро їхала підтримати. Люди культури, з тонкою психічною організацією, дуже схильні до емоцій, схильні до навіювань. А народ на Донбасі теж дуже вселяє. На почутті болю за рідну землю зіграли”.

Одночасно він виступив проти списків Мінкультури. “Я в принципі проти білого і чорного. Проти використання людей, як політичного інструменту. І я думаю, що в Мінкультури не розуміють цього, вони не широко мислять. Що стосується втрати Гафта – для мене ця втрата величезна”, – зазначив Андрій Романій .

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code