Саакашвілі почав президентську кампанію... Для українців і для грузинів

Перегляди: 778

Більшість українських політиків спробували використати ці новорічні свята задля власного піару

Загалом в цьому немає нічого особливого, як то кажуть – усі так роблять, в більшості випадків педалюючи тему традиційних родинних цінностей. Олег Ляшко так навіть телекамери на родинну вечерю з 12 пісних справ запросив. Щоб виборець раптом не забув про його дуже традиційну сім'ю.

Саакашвілі веде президентську кампанію, і для грузинів, і для українців - фото 1

Юлія Тимошенко влаштувала кампанію з привітання Надії Савченко, Яценюк влаштував ялинкову фотосесію з дітьми та колегами по фракції. Найменше креативу було в Андрія Садового – львівський мер обмежився традиційними офіційними привітаннями.

Саакашвілі веде президентську кампанію, і для грузинів, і для українців - фото 2

Але окремо хочеться відзначити президента Петра Порошенка та одеського губернатора Михайла Саакашвілі. Якось так вийшло, що новорічно-різдвяний піар останнього вийшов більш президентським, ніж у першого.

Глава держави на новий рік відзначився цілком канонічним телепривітанням, а от Різдво Порошенко зустрічав у селі Гута на Івано-франківщині (там де знаменита резиденція Синьогора) та у Львові. Замість показової участі в службах трьох українських церков – УПЦ МП, УПЦ КП та УГКЦ (як це робив і його попередник Віктор Ющенко), Порошенко з родиною сходив на службу до церкви Святих Апостолів Петра і Павла в Гуті. При чому з'ясувати до якої саме конфесії належить ця церква виявилося не так вже й просто. Швидше за все храм греко-католицький, що дещо резонує з прихильністю президента до УПЦ МП.

Саакашвілі веде президентську кампанію, і для грузинів, і для українців - фото 3

Натомість Михайло Саакашвілі зустрічав і Новий рік, і Різдво з бійцями АТО. В першому випадку святковий стіл накрили десь у бліндажі, в іншому губернатор відвідав разом з бійцями-грузинами службу у Володимирському соборі УПЦ КП. Власне, зустріч Нового року з бійцями у бліндажі – це, мабуть, найкращий піар-хід, вигаданий на ці свята. От тільки подібний крок був би цілком слушним для президента країни, а не губернатора.

Саакашвілі веде президентську кампанію, і для грузинів, і для українців - фото 4

Про великі політичні амбіції Саакашвілі, якому явно тісно в межах однієї області, говорять уже давно і багато. І новорічна подорож у бліндаж лише чергове підкреслення цих амбіцій. Власне Саакашвілі повторив свій останній новий рік на посаді президента Грузії, коли літав до Афганістану та святкував з грузинським контингентом в цій країні.

От і виходить, що цей Новий рік виглядає як кампанія Саакашвілі на президентських виборах. А щоб зовсім не перетягувати ковдру зі свого партнера Порошенка, екс-президент Грузії на Різдво зробив акцент саме на бійцях-грузинах, яких теж не мало в зоні АТО. Тобто кампанія Саакашвілі одночасно і для українців, і для грузинів.

Саакашвілі веде президентську кампанію, і для грузинів, і для українців - фото 5

Джерело: Depo

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code