САДОЧКИ, ШКОЛИ ТА ЛІКАРНІ ПІДКЛЮЧАЮТЬ ДО ОПАЛЕННЯ

Перегляди: 320

10 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, на якому ухвалили рішення про початок опалювального сезону 2017—2018 рр

5795052373f77691457fbf2daa1b87cc_L

Згідно з рішенням, опалювальний сезон для закладів охорони здоров’я, дитячих дошкільних, шкільних, позашкільних та спортивних закладів міста розпочнеться з 10 жовтня 2017 року після того, як будуть подані відповідні заявки керівників установ та якщо температура у приміщеннях буде нижче 16 градусів.

На сьогодні вже 9 закладів охорони здоров'я та 21 заклад освіти звернулися з такими заявами. Проте, за словами начальника ДЖКГ Анатолія Кравця, не всі заклади зможуть підключити відразу «чисто з технічної точки зору».

Опалювальний період  для житлового фонду, інших споживачів міста Біла Церква розпочнеться виходячи з кліматичних умов, якщо протягом трьох діб
середня добова температура зовнішнього повітря становить 8 градусів тепла та нижче.

Підключення споживачів до систем теплопостачання здійснюватиметься  при наявності актів готовності до опалювального сезону, визначених додатком 10 до Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж,  затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 р. № 71, та при проведених розрахунках і погашенні заборгованості за енергоносії.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code