Сайт «Миротворець» закривається

Перегляди: 561

Адміністрація сайту «Миротворець» вирішила закрити сайт через негативну реакцію на публікацію списку журналістів, акредитованих терористичною організацією ДНР

Про це повідомляють на їх офіційній сторінці.

«Беручи до уваги реакцію, яку викликала публікація списку журналістів, акредитованих терористичною організацією ДНР, за вимогами Уповноваженої з прав людини Валерії Лутковської, а також вічно стурбованого Євросоюзу, а також антиукраїнськи налаштованих журналістів України на чолі з заступником міністра інформаційної політики Тетяною Поповою, центр „Миротворець“ прийняв непросте рішення про закриття сайту», — йдеться у заяві на сайті.

На сайті публікували дані на бойовиків, які беруть участь у військових діях на Донбасі. Нею активно користувались в СБУ та МВС. В даний час співробітники центру проводять архівування всієї наявної інформації, яка пізніше буде викладена у відкритий доступ.

«Ми дякуємо силовим відомствам за те що вони користувалися нашою системою виявлення проросійських бойовиків, російських шпигунів, тим самим оберігаючи наш мир і спокій, а також всіх, хто заради суспільного блага надсилав нам інформацію про сепаратистів, терористів, найманців і інших військових злочинців», — йдеться у повідомленні центру.

Нагадаємо, 10 травня на сайті з'явились дані журналістів, які акредитувались для роботи в Донецьку та Луганську. Це викликало міжнародний скандал. У списках більше 4 тисяч імен та контактів журналістів зі всього світу. Наступного дня прокуратура міста Києва розпочала розслідування проти працівників сайту.

Джерело: Gazeta

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code