СЕТАМ підбив підсумки продажів арештованого майна за 5 років

Перегляди: 112

Державне підприємство «СЕТАМ» за 5 років роботи реалізувало арештованих активів на суму близько 11,5 млрд грн. Про це під час пресконференції у вівторок, 4 лютого, розповів генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов, передає кореспондент УНН

275ad211eaa3f39e14204c94749236f3e2435cd9

«Власне, за цей період сума реалізованих активів склала майже 11,5 млрд грн. Було проведено 60 тис. успішних аукціонів. Більше половини лотів продаються з приростом ціни, на відміну від того, що колись було – середнє зростання впродовж оффлайн-аукціонів було на рівні 3%», — сказав Вишньов.

З його слів, середній приріст ціни складає 17,8%, це після запровадження blockchain-технології. Наразі понад 71 тис. користувачів зареєстровано в системі.

"Наша діяльність дозволила спрямувати в державний бюджет України за ці роки приблизно 1,5 млрд грн. Це виконавчий збір, який стягується при продажі арештованих активів – кошти, які в повній мірі надходять до державного бюджету з продажу конфіскованих активів, плюс ті податки, які сплачує ДП «СЕТАМ», — зазначив він.

Источник УНН

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code