Шановні білоцерківці!

Перегляди: 356

Сьогодні ми відзначаємо сумну дату. Дату аварії на Чорнобильській АЕС

Чорнобиль показав, що «мирний атом», часом такий же небезпечний, як сама ядерна зброя. Через нього позбулися обжитих домівок сотні тисяч українців. Радіонуклідами було забруднено величезні території. Медицина і статистика не можуть встановити точної кількості жертв, але  людські втрати, кількість тих, хто помер чи став інвалідом, вимірюється сотнями тисяч. Лише в Білій Церкві ми маємо 130 788 постраждалих від цієї катастрофи.

Із нестихаючим болем у серці ми згадуємо тих, хто поклав своє життя у боротьбі з радіаційною загрозою. Шануємо тих, хто втратив здоров‘я, долаючи наслідки аварії на ЧАЕС і потребує сьогодні особливої уваги. Ми знаємо, що радіація здатна знищити все живе, завдати шкоди здоров’ю людини, природі, але промені смерті не змогли знищити дух героїзму, солідарності і самовідданості тих чоловіків і жінок, які боролися в Чорнобилі з ядерною стихією. Ми пишаємось тим, що серед цих героїв є і наші земляки.

2685 жителів Білої Церкви мають статус ліквідатора, з них — 1265 мають інвалідність, пов’язану зі статусом ліквідатора.

Я висловлюю глибоку вдячність мужнім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і тим, хто нині продовжує виконувати складні й відповідальні завдання на станції та у зоні відчуження.

Сьогоднішній день — це не лише вшанування і пам’ять. Ми всі маємо не тільки висловлювати вдячність, а і закарбувати в своїй свідомості – єдність і підтримка це те, що дозволить нам подолати будь-які випробовування. І маємо зробити все від нас залежне, щоб такі трагедії ніколи більше не повторювались.

Источник bc-rada.gov.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code