Шахраї, використовуючи сайт з продажу та купівлі товарів OLX, вигадали нову аферу

Перегляди: 351

Ви продаєте телевізор, ноутбук або велосипед на сайтах з продажу та купівлі товарів? Будьте уважними, шахраї придумали нову аферу з використанням сайтів оголошень

Новини Білої Церкви: Шахраї, використовуючи сайт з продажу та купівлі товарів OLX, вигадали нову аферу

Шахраї вишукують всі оголошення, які позначені знаком «терміново», або вже досить давно розміщені на сайтах з продажу та купівлі товарів (наприклад, на сайті OLX). Так зловмисники розшукують продавців яким на цей час дуже потрібні гроші.

Наприклад, ви продаєте дитячу коляску, шахрай телефонує вам за номером вказаним в оголошенні і говорить про те, що хоче її у вас придбати. При цьому приїхати за коляскою до вас додому він не зможе, так як зараз знаходиться на роботі. Тому пропонує викликати вам таксі, яке довезе до назначеного місця зустрічі. Продавець, нічого не підозрюючи, бере дитячу коляску та їде на таксі яке викликав шахрай, на обумовлене, зазвичай людне, місце. Там вони зідзвонюються і продавець розповідає, що наразі він знаходиться один на робочому місці і ніяк не може вийти з офісу для того щоб віддати гроші та забрати коляску. Продавцеві пропонується піднятися до офісу і забрати гроші.

А так як носитися з тяжкою і досить великою коляскою в людному місці зазвичай ніхто не хоче, продавець погоджується її залишити в таксі і йде отримувати гроші. В цей час від шахрая поступає дзвінок таксисту з проханням відвезти цю коляску за іншою адресою, де таксист вже має отримати свою оплату.

Таксист разом з коляскою від’їжджає, а продавець на всі спроби додзвонитися чує лише повідомлення від оператора зв’язку про те, що зараз нажаль, відсутній зв’язок з вашим абонентом. Продавець в цій ситуації залишається без грошей та без свого майна. Так як саме через таксиста відбувався весь контакт, з нього зазвичай і запитують. Але, оскільки таксист в цій ситуації сам навіть ні про що не здогадувався, слідчі дії зазвичай ні до чого не призводять. Шахраїв після такої афери стає практично неможливо знайти.

Завжди будьте уважними і обережними під час здійснення угод з незнайомими людьми.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code