Шахрайство на лічильниках води: як діють аферисти

Перегляди: 413

Київводоканал попереджає про випадки шахрайства під час опломбування лічильників води та їх передачі на комерційний облік

Screenshot_23

Такі скарги останнім часом надходять до контакт-центрів, повідомляє прес-служба компанії.

– Мешканці жаліються, що до квартир приходять невідомі та представляються уповноваженими особами Київводоканалу або підрядної організації ТОВ Мастергаз, пропонують за грошову компенсацію опломбувати лічильник та передати його на комерційний облік, вимагаючи від споживачів надати цілий пакет документів для нібито оформлення договору з Київводоканалом. Після чого опломбовують лічильник пломбами, дуже схожими на пломби Київводоканалу, – йдеться у повідомленні.

Читайте: Мобільний банкінг на смартфонах краде гроші українців

Однак, як наголошують у компанії, Київводоканал не співпрацює з жодними підрядними організаціями для проведення процедури опломбування лічильників.

Тому адміністрація компанії просить киян перевіряти наявність посвідчення працівника Київводоканалу та наряд – аби там був вказаний номер саме вашої квартири.

Для опломбування лічильника необхідно залишити заявку в Центрі обслуговування споживачів Київводоканалу за цими номерами: (044) 202-02-02, 200-73-55. Ця процедура є безкоштовною.

Київводоканал

Київводоканал

Источник Факты

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code