«Шахтар» — у чвертьфіналі Ліги Європи

Перегляди: 92

«Гірники» розгромили «Вольфсбург».

5f2b966d59209

На НСК «Олімпійський» у Києві пройшов матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи між «Шахтарем» і «Вольфсбургом».

З урахуванням першого матчу, зіграного в Німеччині майже пів року тому і виграного «гірниками» (2:1), завдання підопічних Луїша Каштру було доволі просте — не програти і постаратися забити гол у першому таймі.

Однак футболісти «Шахтаря» ускладнили собі життя, на реалізувавши масу гольових моментів у першій половині зустрічі і залишившись на 68-й хвилині в меншості — за фол останньої надії вилучили Давида Хочолаву.

Правда, на реалізацію цієї більшості гостям дісталося лише дві хвилини, бо вже на 70-й хвилині чисельність команд вирівняв арбітр зі Словаччини Іван Кружляк.

Усе вирішилося в ендшпілі поєдинку — за чотири хвилини, з 89-ї по 93-тю, «гірники» забили три голи і за сумою двох поєдинків (5:1) вийшли у чвертьфінал турніру.

Сьогодні в матчі «Базель» — «Айнтрахт» визначиться суперник «Шахтаря» в наступній стадії. Швидше за все, другого поспіль українсько-німецького протистояння не буде, оскільки в першому матчі швейцарці виявилися сильнішими — 3:0.

Матч ¼ фіналу відбудеться вже у вівторок, 11 серпня.

Огляд матчу «Шахтар» — «Вольфсбург» - на сайті офіційного мовника Ліги Європи.