ЩЕ ОДИН УКРАЇНСЬКИЙ БАНК ПІШОВ НА ДНО

Перегляди: 437

В Україні розорилася ще одна банківська установа. Цього разу Правління НБУ до категорії неплатоспроможних віднесло Діамантбанк, власниками якого  є бізнесмени Давид Жванія, Ігор Керезь, Андрій Щукін та В’ячеслав Циганенко

91Diamantbank

«За результатами діагностичного обстеження було затверджено необхідний обсяг докапіталізації ПАТ «Діамантбанк». Діамантбанк, як і вся друга двадцятка банків за розмірами активів, повинен був забезпечити значення нормативу достатності регулятивного капіталу (Н2) не менше ніж 5% станом на 01 квітня 2017 року», — йдеться у повідомленні Нацбанку.

Станом на 01 квітня 2017 року, говорять в НБУ, «Діамантбанк» не забезпечив виконання заходів, передбачених планом реструктуризації, внаслідок чого не досяг мінімального значення нормативу достатності регулятивного капіталу. Це й стало причиною визнання неплатоспроможності.

В НБУ запевняють, що 96% (а це 39 тисяч осіб) eсіх вкладників отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму 200 тисяч гривень.

Источник Экономист

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code